CRM Yazılım Uygulama
Şirket yönetimi artık çok kolay Bayi Kobi CRM şirket içi yönetim yazılımı ile yanınızdayız.

Şirket içi personel deneyimliliğini maksimum seviyelere ve müşteri ilişkileri, takipleri konusunda iş organizasyonuzu kolaytışaran online sistemlere CRM Uygulaması denmektedir. CRM : Customer Relationship Management "Müşteri ilişkileri yönetimi" olarak tanımlayabiliriz.

CRM Yazılımı kullanmanız için bir çok sebep bulunmaktadır bunlardan başlıca esnek yapısı ile ihtiyaçlara hızlı çözüm sunması ve her ortamdan müşterileriniz il ilgili çalışmalarınızın erişebilir olmasıdır. Ürünlerinizin stoklarını takip edebilir belirlediğiniz kriterler oluştuğunda yardımcı asistanınız gibi size uyarıda bulunabilir. Toplu güncelleme yapabilir, müşterilerinize fiyat avantajı sağlayabilirsiniz. Müşterilerinizin cari bilgilerine ulaşabilir talepte bulundukları hizmet veya ürün ile ilgili detaylı bilgi verebilirsiniz.

Yeniliklerin ve teknolojinin sağladığı fırsatları, müşterilerin daha iyi tanınması, ilişkilerin geliştirilmesi ve alınan geri dönüşler doğrultusunda hizmet kalitesinin artırılması mevcut müşterileri korurken yeni müşteri kazanma imkânını da ortaya koymuştur. Firmalar arasında değişen ihtiyaçlar doğrultusunda, en uygun CRM çözümünü bulmak, yeni dönemde avantaj yakalamanın ilk adımıdır.

Verimlilik ve rekabet avantajı için gerçek bilgiye ulaşmak isteyen, satış öncesi ve satış sonrasındaki süreçlerini kontrol altına almayı hedefleyen firmalar, CRM sayesinde, potansiyel müşterilerle satış süreçlerinive sonrasını kontrol edebilir.

"Ürünleri odak gruplarına göre tasarlamak gerçekten zordur. Çoğu zaman insanlar, siz onlara gösterene kadar neye ihtiyaç duyduklarını bilmezler."

Steve Jobs "Apple CEO'su"

Firmanızda iş akışını ve müşteri ilişkilerini kontrol etmek ve yönlendirmek istiyorsanız Bayi Kobi tarafından size ve firmanıza özel CRM Uygulaması geliştirebilir, uygunluk potansiyeli ve hedef kitlenizi yakalayabiliriz.

Bünyemizde bulunan yazılım uzmanı arkadaşlarımızla çalışma ortamınızın ihtiyaçlarını, gerekliliklerini belirleyerek size ve firmanıza en uygun CRM uygulamalarını hazırlayabiliriz.


"Yaratıcılık, sadece nesneleri birbirine bağlamaktır. Yaratıcı yeteneklere sahip insanlara bir şeyi nasıl yaptıklarını sorduğunuzda, bu konuda biraz suçlu hissediyorlar, çünkü aslında onlar bir şey yapmadılar, sadece bir şeyler gördüler."


CRM Uygulaması için nasıl yardımcı olabiliriz ?Müşteri temsilcimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Başa Dön