Genel Özellikler
SINIRSIZ
SINIRSIZ
SINIRSIZ
SINIRSIZ
CRM - Müşteri İlişkileri Yönetimi Çözümleri
Tasarımsal Özellikler
Uçtan Uca Lojistik Çözümleri
Entegrasyonlar
Sosyal Medya
Gelişmiş Ürün Özellikleri
Kampanya Özellikleri
Arama Motoru Optimizasyonu Özellikleri
Sipariş Süreçleri Özellikleri
Satış Destekleyici Özellikler
Alternatif Ödeme Seçenekleri
Tedarikçi Bazında Pos Yönlendirme
OPS
OPS
OPS
OPS
OPS
OPS
OPS
OPS

Yüksek Başarı Güvencesi E Ticaret Paketleri

Milyonlarca müşteri potansiyelinin söz konusu olduğu internet dünyasında sizlerde ciddi satış hacmine sahip ve popüler bir adres üzerinden hizmet vermek isteyebilirsiniz. Bu işin ilk adımı tabi ki benzersiz içerikli bir sitenin olmasıyla sağlanacaktır. Akıllı ve oldukça işlevsel e-ticaret paketleri ile hem ürün içeriğine hem de bütçenize göre bir seçimde bulunmak da olasıdır. En yeni yazılım ve alt yapı ile sizlere en iyisini sunma gayreti içerisinde olan markamız, artık başarılı bir yayın hayatının temelini atmanızı da sağlamaktadır. Bir tercihte bulunurken işinize uyumluluğu ve beklentilerini karşılamasına dair her detaya hakim süreç yaşattığımızdan emin olabilirsiniz.

Ücretsiz Deneme İmkanı Veriyoruz

Almayı düşündüğünüz paketle ilgili nasıl bir performans alacağınız aklınızda soru işareti olabilir. Bunu bizzat siteyi ücretsiz olarak deneyerek keşfetmek istemez misiniz? Artık sahip olacağınız özellikler ve basit admin panel yüzü gibi faktörleri kaydınızı yaptırarak test edebilirsiniz. Süreç boyunca müşteri hizmeti yetkililerimizden de destek alabilir ve bilinmeyenler için yanıt bulabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimiz adına 4 ayrı farklı seçenekle yardımcı olmaya imtina ettiğimizi de dile getirmeliyiz. Paketlere göre sunulan tüm genel özelliklerin açıklamalarını da bulabilirsiniz. Başta arama sayfaları olmak üzere, Alexa sıralamasında da sizi düzenli olarak yukarılara çıkartacak çalışmalarımızla tahminlerin ötesinde bir kazanca erişmenin ayrıcalığını da yaşayabilirsiniz. Türkiye'nin her yerine en hızlı sürede teslim garantili eticaret paketleri çözümlerine dair hemen bizimle iletişime geçmenizin yeterli olacağını da önemle vurgulayalım.

Benzersiz Site ve Nitelikli Özellikler

Size ait olacak tasarım ve modüller ile basamaklarını başarıyla çıkmanın zorluğu ortadan kalkacaktır Site içi SEO optimizasyon çalışmalarının kusursuz yapıldığı, dijital reklam alanında en ileri yöntemlerin kullanıldığı ve ziyaretçilerin ilgisini çekmeyi başaran e ticaret paketleri almaya dair hemen bizi seçebilirsiniz. Birey ve kurumsal anlayış dahilinde dijital dünyada yer almak için ilk süreci bizimle başlatan referanslarımızı da görebilirsiniz. Tüm paketlere bir çok bankanın kredi kartıyla taksitli satın alım yapabileceğinizi de belirtmeliyiz. Aklınızda hayal edip canlandırdığınız e satış sayfası için artık sadece bir telefon kadar size yakın olmaktayız. Arayın ve hemen eşsiz bir projeyi gerçeğe dönüştürmemizi sağlayın.

Müşteri temsilcimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Başa Dön