Bayikobi Kimdir ?
Biz kimiz?

Bayikobi Akıllı E-Ticaret 2005 yılında kurulan TEMEL MEDYA bünyesinde 2014 yılında faaliyete başlamış AR-GE çalışmalarını bu doğrultuda yapmış, uzman kadroya sahip bir bilişim firmasıdır. Türkiye'nin bir çok yerinde çözüm ortaklığı bulunmakta olan Akıllı E-Ticaret sistemleri ihtiyaçların belirlenmesi ve giderilmesi konusunda her zaman yanınızda yer almaktadır.

- İş dünyasında harika bir ürün çıkarttıysanız, ikinci ürününüzde aynı başarıyı yakalamalı hatta geçmelidir. Ancak o zaman başarılı olmuşsunuz demektir.

Steave Jobs

İhtiyaçların belirlenmesi konusunda piyasa araştırmamızı sahada yüz yüze görüşerek belirledik bilgisayar başında varsayımlar üzerinden değilde sektörlerin içerisinde yer alarak Akıllı E-Ticaret sistemini geliştirdik biz hiçbir zaman %100 hazır yazılım olduğuna inanmıyoruz tek bildiğimiz bir şey var sürekli gelişim, sürekli yeniliktir. İhtiyaçların bitmemesi gibi yazılım alanında isteklerin bitmemesi doğrudan etkilenen durumlardan biridir. Amaçımız size sadece E-Ticaret mağazası sunmak değil beraber iş ortağı olmaktır.


Firma olarak benimsediğimiz bir söz vardır. " Değişim, Gelişim ve Dönüşüm" hedeflediğimiz konum için bu sözü önemsiyoruz.


Müşteri temsilcimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Başa Dön