Akıllı cihazların hayatımızın bir parçası olmasıyla cep telefonlarında, tabletlerde uygulama kullanımı bu denklemlerde artış göstermetedir. Bayi Kobi olarak bu geliştirmelerde uygulama ihtiyaçları duyan firmaların ve şahısların istedikleri platformlarda uygulamasını geliştiriyor projelerine katkılı olmayı hedefliyoruz.

Akıllı cihazların kullanılan işletim versiyonuna göre uygulamalar geliştiriyoruz. Tüm dünyada yaygın olarak kullanılan bu uygulamalar insanların yaşantılarını kolaylaştırmak amaçı ile geliştirilmiş ve günümüzde vazgeçilmez bir parçamız olmayı başarmışlardır. En ufak bir ürün için araştırmalarımızı akıllı telefonlarımızdan hızlı bir şekilde gerçekleştirebiliyor olmamız bunun en büyük göstergesidir.

Android Mobil Uygulama Geliştirme; Android işletim sistemine sahip telefonlara, tabletlere, hatta TV'lere uygulama geliştirebiliriz. Dünya üzerinde akıllı cihazların %65 işletim sistemi olarak android kullandığını belirtmek isteriz yapılacak her uygulama gelişen teknolojinin bir parçası olmaya adaydır. Uzmanlarımız projeleriniz konusunda firmanıza veya şahsına özel olarak AR-GE çalışmalarını sürdürebilir, böylelikle hedeflediğiniz başarının uygulama üzerindeki etkisi görebiliriz.

IOS Mobil Uygulama Geliştirme; Uzmanlarımız tarafından IOS işletim sistemi için geliştirdiğimiz mobil uygulamalar sürekli gelişen altyapısının güncellenmesi ile gelişim göstermektedir. İPhone akıllı telefonların, İpad akıllı tabletlerin, Apple Watch akıllı saatlerin ve Apple TV için gerekli uygulamalarınızın geliştirilmesi konusunda uzman arkadaşlarımız ile projelerinize yer vermeye hazırız. Deneyimli kadromuz ile AR-GE çalışması yürütebilirsiniz.

Mobil uygulamalar sayesinde firmanızın ödemelerini kabul edebilir, ürünlerinizi hızlı ekonomik sunabilir, işinizi geliştirebilir, takip sağlayabilirsiniz.

Projelerinizin mobil uygulamları konusunda sürekli gelişimine katkı sağlayabileceğimizi hatırlatmak isteriz.

Projelerinizde iş ortağınız olmak bu gelişmeler süresinde destek vermek bizim vizyonumuzun bir parçasıdır.


"Yaratıcılık, sadece nesneleri birbirine bağlamaktır. Yaratıcı yeteneklere sahip insanlara bir şeyi nasıl yaptıklarını sorduğunuzda, bu konuda biraz suçlu hissediyorlar, çünkü aslında onlar bir şey yapmadılar, sadece bir şeyler gördüler."


Mobil Uygulaması için nasıl yardımcı olabiliriz ?Müşteri temsilcimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Başa Dön