Ürün Yönetimi

Ürünlerinizin hedef kitlenize hitap edebilmesi için gerekli kontrol edilebilir geliştirilmiş bir panele ihtiyaç duyabileceğinizi biliyoruz.
Buna istinaden gerekli çalışmalarınızda aşağıda yer alan özellikler tam size göre olduğunun farkındayız.

Ürün Karşılaştırma

Eklediğiniz ürünler veya modelleri müşterileriniz karşılaştırma yaparak ihtiyaç duyacağı ürünü belirlemesinde yardımcı olacak, karşılaştırma listesi ürünün özelliklerine göre anlık değerlendirme raporunu müşterinin inceleyebileceği karşılaştırma listesinde inceleyip karar vermesine yardımcı olur.

Sınırsız Ürün ve Kategori Ekleme

Ürünlerinizi bir kategoriye bağlı kalmadan birden fazla kategoride sergileyebilirsiniz. Sınırsız olarak kategori ve alt kategori ekleyerek ürünlerinizi kolaylıkla erişebilir hale getirerek hızlı alım potansiyelini arttırabilme imkanınız bulunmaktadır. Ürünlerinizi istediğiniz özellikleri tanımlayarak paket durumunuza göre kolaylıkla sergileyin.

Toplu Ürün İşlemleri

Birden fazla ürünüzü saniyeler içerisinde güncelleyebileceğinizi biliyormuydunuz ? Bayikobi akıllı e-ticaret ile artık çok kolay, ürünlerinizin fiyatlarında artışını veya fiyat indirimini kategori bazlı işlemlerde hızlı bir çözüm sağlamaktadır. Yeni çıkan entegrasyonlarda veya modüllerde tüm ürünlerine anlık uygulama sağlayabilirsiniz.

Akıllı Filtreleme

Sitenize giriş yapan ziyaretçilerin kolaylıkla aradığı ürünleri bulabilmesi amacıyla sıklıkla filtre kullanılır. Ürünlerinizde belirttiğiniz renk, boy, model, tür ve birçok varyasyona göre çeşitlilik göstermekte olduğunu düşündüğümüzde filtre uygulaması hızlı olarak aradığı ürünü ziyaretçinizin karşısına çıkarmaktadır.

Sınırsız Varyant Tanımlama

Ürünlerinizi müşterilerinizin kolay bulması ve aradığı özelliklerin ürünlerinizde bulunup bulunmadığını belirtmeniz için varyant tanımlamaları yapmanız gerekmedir. Ürünlerinize uygulayacağınız varyant seçenekleriyle özelleştirebilir renk, boy, model, tür gibi birçok belirleyici özel özellik tanımlayabilirsiniz.

Arama Motoru Optimizasyonu "KOLAY SEO"

Hedef kitlenizin arama motorlarıyla yaptıkları aramalarda ürünlerinizi sonuçlar arasında görmesi pazarlama ve satış konusunda önemli bir yere sahiptir. Altyapımızda ekleyeceğiniz ürünlerinizin seo açısından gerekli çalışmaları otomatik olarak sağlamaktadır. Bayikobi sürekli seo kriterlerine göre geliştirilmektedir.

Kampanya Düzenleme

Ürünlerinizin satışlarını arttırmanın bir diğer yoluda düzenli kampanya yapmaktır. Düzenli olarak yapılan kampanyalar sitenizden yapılan önceki alışveriş yapan müşterilerinizin dikkatini çekmektedir. Ürünlerinize uygulayacağınız indirim kodu ve geri sayan sayaç ile ziyaretçileri alışveriş için tetikleyici öneme sahiptir.

Yukarı Çık